Наши ученици на Међународној изложби паса у Тополи

Ученици 4-1, 3-1 И 2-1 разреда, смер Ветеринарски техничар, у сарадњи са Кинолошким друштвом Опленац Топола, су својим волонтерским радом секретара и записничара по ринговима допринели успешном спровођењу ове престижне манифестације, одржане дана 16. 05. 2015. године на Опленцу у Тополи.
    Поједини су и учествовали, као власници и хендлери изложбених паса и освоили престижне награде:

Миловановић Ања, ученица 4-1 са Ши -цу расом:

Мужјак Gatsby The Great Of Mondoshawan: одличан 5, први у разреду, најлепши мужјак, други у раси
   Женка Platinum Star Olympus: одличан 5, првак разреда младих, првак расе

Царевић Данило, ученик 4-1 са Аргентинском догом:
   Мужјак Пабло: одличан 5, првак разреда младих

Стризовић Милош, ученик 3-1 са Белгијским овчаром Малиноа:
  Женка Клара: одличан 5, првак разреда, најлепша женка, друга у раси

Наша ученица Ања Миловановић је освојила и завидне награде са Бул теријером Shadow Foor Betty Boop као хендлер: одличан 5, првак разреда младих, првак расе и треће место у ФЦИ групи.

Овом приликом захваљујемо се нашим ученицима на ширењу њиховог животног мото-а: "НЕ УЧИМ ЗА ШКОЛУ ВЕЋ ЗА ЖИВОТ".

ker

погледај галерију