Добродошли "Као што њива, мада плодна, не може рађати без обраде, тако ни човек не може стварати без учења." - Цицерон Визија Упознајте нашу школу Средња школа Краљ Петар I je динамична, складна и вредносна школа.
Наши ученици се подстичу да поштују права других, теже успеху, теже изврсности и остварују свој пуни потенцијал.
Визија

Економија

Школска економија

Колектив

Квалитетан кадар

Задруга

Ученичка задруга

Информације

Најновије вести и информације
“Још увек возим”

Захваљујући Савету за координацију послова безбедности саобраћаја на путевима општине Топола, у нашој школи је по трећи пут спроведена кампања “Још увек возим”. Кампања је намењена младим возачима, а за циљ има повећање безбедности младих у саобраћају.Кампању су реализовали представници Савеза параплегичара и квадриплегичара Србије Кристина Грбовић и Бојана Гладовић.…

Општинска смотра рецитаора

На Општинској смотри рецитатора ученици наше школе пласирали су се у следећи ранг такмичења. Прво место припало је Стевановић Богдану,ученику 4. разреда. Друго место заузео је Андрија Марковић ученик 2. разреда. Богдан и Андрија су ученици Гимназије (општи смер). Честитамо ученицима и њиховим менторима и желимо срећу у даљем такмичењу.

Упишите нашу школу

За упис у  школу “Краљ Петар I” могу конкурисати сви свршени ученици VIII разреда који су положили завршни испит.

Образовних профила
Ученика