Home

video Rifiutare continuare tiberiu useriu ultimele stiri In direzione Forno cespuglio

Tiberiu Uşeriu a obținut locul 2 la Yukon Arctic Ultra. A parcurs 490 km în  7 zile - Stirileprotv.ro
Tiberiu Uşeriu a obținut locul 2 la Yukon Arctic Ultra. A parcurs 490 km în 7 zile - Stirileprotv.ro

Tiberiu Useriu, winner of the artic marathon, back home: You can't expect  to return healthy from such competition - The Romania Journal
Tiberiu Useriu, winner of the artic marathon, back home: You can't expect to return healthy from such competition - The Romania Journal

La Radio cu Andreea Esca și Tibi Ușeriu – VIDEO : Europa FM

Ultramaratonistul Tibi Ușeriu, victorie de senzație la Cercul Arctic.  Românul a câștigat încă o cursă de
Ultramaratonistul Tibi Ușeriu, victorie de senzație la Cercul Arctic. Românul a câștigat încă o cursă de

tiberiu useriu - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
tiberiu useriu - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Drumul incredibil al lui Tibi Uşeriu, de la un infractor extrem de  periculos la campion. ''Lumea mă ştie drept alergător de anduranţă. Am  evadat din două închisori, nu şi din a treia''
Drumul incredibil al lui Tibi Uşeriu, de la un infractor extrem de periculos la campion. ''Lumea mă ştie drept alergător de anduranţă. Am evadat din două închisori, nu şi din a treia''

Tiberiu Useriu ii da cu flit lui Firea | Ziarul National

Familia lui Tibi Ușeriu speră ca sportivului să nu-i fie amputate membrele:  "E necăjit" - Stirileprotv.ro
Familia lui Tibi Ușeriu speră ca sportivului să nu-i fie amputate membrele: "E necăjit" - Stirileprotv.ro

Fratele lui Tibi Ușeriu: „Eu cred că o să fie bine. Am trecut pe lângă o  dramă”
Fratele lui Tibi Ușeriu: „Eu cred că o să fie bine. Am trecut pe lângă o dramă”

tibi useriu - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Tiberiu Uşeriu a terminat cursa de 483 de kilometri a Yukon Arctic Ultra,  după 7 zile. Doar 2 din cei 21 de concurenți au ajuns la finish
Tiberiu Uşeriu a terminat cursa de 483 de kilometri a Yukon Arctic Ultra, după 7 zile. Doar 2 din cei 21 de concurenți au ajuns la finish

Tiberiu Ușeriu a câștigat pentru a treia oară cel mai dur maraton din lume:  „Să ne vedem cu bine acasă. A fost mult mai greu decât anii trecuți” |  www.actualdecluj.ro
Tiberiu Ușeriu a câștigat pentru a treia oară cel mai dur maraton din lume: „Să ne vedem cu bine acasă. A fost mult mai greu decât anii trecuți” | www.actualdecluj.ro

Mesajul lui Tibi Ușeriu după ce a ajuns la spital cu degerături:  „Bineînțeles că merită” - Stirileprotv.ro
Mesajul lui Tibi Ușeriu după ce a ajuns la spital cu degerături: „Bineînțeles că merită” - Stirileprotv.ro

Tibi Ușeriu s-a întors fără piele pe tălpi și cu un deget degerat, după 600  de kilometri la -37 de grade | Digi24
Tibi Ușeriu s-a întors fără piele pe tălpi și cu un deget degerat, după 600 de kilometri la -37 de grade | Digi24

O noua provocare cu Tibi Useriu: Tor des Geants

Ce a însemnat închisoarea pentru Tibi Ușeriu. De la 27 de pași, la...

Record absolut! Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară consecutiv  Maratonul Arctic Ultra 6633 - We Radio Sfântu Gheorghe
Record absolut! Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară consecutiv Maratonul Arctic Ultra 6633 - We Radio Sfântu Gheorghe

Tibi Ușeriu, câștigător și în acest an la maratonul Arctic Ultra. Video cu  finish-ul triumfător – Someșeanul.ro
Tibi Ușeriu, câștigător și în acest an la maratonul Arctic Ultra. Video cu finish-ul triumfător – Someșeanul.ro

Tibi Useriu a castigat cea mai dificila competitie a lumii. Mesajul lui  Iohannis: "A dus steagul Romaniei pe primul loc" - Stirileprotv.ro
Tibi Useriu a castigat cea mai dificila competitie a lumii. Mesajul lui Iohannis: "A dus steagul Romaniei pe primul loc" - Stirileprotv.ro

Tibi Ușeriu, de pe patul de spital: ”Mi-e rău, văd triplu și am senzația că  îmi crapă capul”
Tibi Ușeriu, de pe patul de spital: ”Mi-e rău, văd triplu și am senzația că îmi crapă capul”

VIDEO Incidentul exotic al lui Tibi Uşeriu cu un ren. Atletul român  povesteşte cum şi-a protejat sania în faţa animalului | adevarul.ro
VIDEO Incidentul exotic al lui Tibi Uşeriu cu un ren. Atletul român povesteşte cum şi-a protejat sania în faţa animalului | adevarul.ro

Tiberiu Useriu,cel care a câştigat cel mai dur maraton din lume, era  infractorul căutat de Interpol
Tiberiu Useriu,cel care a câştigat cel mai dur maraton din lume, era infractorul căutat de Interpol