MESAJ VIDEO de la Tibi Ușeriu: Întâlnire de gradul III, pentru maratonistul  bistrițean - Bistriteanul - Afla primul
MESAJ VIDEO de la Tibi Ușeriu: Întâlnire de gradul III, pentru maratonistul bistrițean - Bistriteanul - Afla primul

Familia lui Tibi Ușeriu speră ca sportivului să nu-i fie amputate membrele:  "E necăjit" - Stirileprotv.ro
Familia lui Tibi Ușeriu speră ca sportivului să nu-i fie amputate membrele: "E necăjit" - Stirileprotv.ro

Ultra-maratonistul Tibi Ușeriu, din nou învingător. A terminat o cursă de  500 de km la Cercul Polar - Stirileprotv.ro
Ultra-maratonistul Tibi Ușeriu, din nou învingător. A terminat o cursă de 500 de km la Cercul Polar - Stirileprotv.ro

Romanul Tiberiu Useriu a castigat cel mai greu maraton din lume 6633 Ultra,  ce s-a desfasurat dincolo de Cercul Polar - HotNews.ro
Romanul Tiberiu Useriu a castigat cel mai greu maraton din lume 6633 Ultra, ce s-a desfasurat dincolo de Cercul Polar - HotNews.ro

Ultramaratonistul Tibi Ușeriu, victorie de senzație la Cercul Arctic.  Românul a câștigat încă o cursă de
Ultramaratonistul Tibi Ușeriu, victorie de senzație la Cercul Arctic. Românul a câștigat încă o cursă de

Fratele lui Tibi Ușeriu: „Eu cred că o să fie bine. Am trecut pe lângă o  dramă”
Fratele lui Tibi Ușeriu: „Eu cred că o să fie bine. Am trecut pe lângă o dramă”

Tiberiu Useriu,cel care a câştigat cel mai dur maraton din lume, era  infractorul căutat de Interpol
Tiberiu Useriu,cel care a câştigat cel mai dur maraton din lume, era infractorul căutat de Interpol

Maratonul extrem Yukon Arctic Ultra. Tibi Ușeriu, cursă infernala la minus  40 de grade | Digi24
Maratonul extrem Yukon Arctic Ultra. Tibi Ușeriu, cursă infernala la minus 40 de grade | Digi24

tibi useriu - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

La Radio cu Andreea Esca și Tibi Ușeriu – VIDEO : Europa FM

Câți bani va primi Tibi Ușeriu de la Consiliul Județean Bistrița-Năsăud,  după victoria de la Polul Nord - Ştiri din Beclean
Câți bani va primi Tibi Ușeriu de la Consiliul Județean Bistrița-Năsăud, după victoria de la Polul Nord - Ştiri din Beclean

Tibi Useriu a fost acuzat de tentativa de omor, a impuscat un om - Stirile  Kanal D
Tibi Useriu a fost acuzat de tentativa de omor, a impuscat un om - Stirile Kanal D

Tibi Ușeriu s-a întors fără piele pe tălpi și cu un deget degerat, după 600  de kilometri la -37 de grade | Digi24
Tibi Ușeriu s-a întors fără piele pe tălpi și cu un deget degerat, după 600 de kilometri la -37 de grade | Digi24

Tibi Ușeriu povestește, din spital, cum s-a ales cu degerăturile ce l-au  scos din cursa extremă Yukon Arctic Ultra: S-a întâmplat din prostia mea -  HotNews.ro
Tibi Ușeriu povestește, din spital, cum s-a ales cu degerăturile ce l-au scos din cursa extremă Yukon Arctic Ultra: S-a întâmplat din prostia mea - HotNews.ro

Tibi Useriu - Protv.ro

Tibi Ușeriu A Terminat Maratonul Yukon Arctic Ultra 2020 Pe Locul 2 |  Libertatea
Tibi Ușeriu A Terminat Maratonul Yukon Arctic Ultra 2020 Pe Locul 2 | Libertatea

Record absolut! Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară consecutiv  Maratonul Arctic Ultra 6633 - We Radio Sfântu Gheorghe
Record absolut! Tibi Uşeriu a câştigat pentru a treia oară consecutiv Maratonul Arctic Ultra 6633 - We Radio Sfântu Gheorghe

Tibi Useriu la Oradea: Le-a povestit detinutilor cum a putut un fost...

Stiri despre Tiberiu Useriu | Sport.ro

tibi useriu | Digi24

Video Tibi Ușeriu, într-o nouă cursă infernală

Arhive Tibi Useriu - Dej24.ro

Extrem, extraordinar! Tibi Ușeriu, ultracampion! A câștigat ”cursa vieții”  de la Cercul Polar – TimpOnline.ro
Extrem, extraordinar! Tibi Ușeriu, ultracampion! A câștigat ”cursa vieții” de la Cercul Polar – TimpOnline.ro